با ۲۰ سال تجربه پشتیبانی تخصصی در خدمت شما هستیم

آغاز یک راه پر افتخار

در سال های ابتدایی دهه هشتاد، پس از آشنایی ایرانیان با انتشار عمومی مطالب از طریق وبلاگ، بسیاری از هموطنان مان از روی کنجکاوی هم که شده، یک صفحه شخصی در اینترنت به کمک سرویس دهندگان وبلاگ تأسیس کردند و شروع به نوشتن کردند. در این میان عده ای از وبلاگ نویسان، با هدف ترویج ارزش ها و توسعه وب فارسی فعالیت جدی تری را در این زمینه ترتیب دادند که معمولا با عنوان وبلاگ های ارزشی شناخته می شدند.

در این زمان گروهی از جوانان وبلاگ نویس علاقمند به فعالیت های جهادی و فعال در زمینه های تعلیم تربیت گروهی تشکیل دادند که با تبدیل وبلاگ های شخصی به یک مجموعه سایت، بتوانند در این عرصه مؤثرتر باشند و امکانات بیشتری در اختیار داشته باشند. در این زمان بود که پشتیبانی فنی از گروه رازدل آغاز شد و در سال های بعد با توسعه ی زیرساخت های پشتیبانی فنی، رازدل هاست با مدیریت محمد امین احمدزاده، وظیفه پشتیبانی و حمایت فنی از اعضای شبکه وبلاگ نویسان رازدل را به عهده گرفت که امروز به یاسین هاست تغییر نام داده است.

یاسین هاست همواره سعی کرده با متمرکز کردن وبلاگ ها و سایت های اعضای باشگاه در یک سرور قدرتمند، علاوه بر افزایش کیفیت و ارائه خدمات فراتر از سرویس دهندگان وبلاگ و شرکت های خدمات هاست اشتراکی رایج، هزینه خدمات اینترنتی را در مقایسه با شرکت های تجاری، در حد قابل قبولی کاهش دهد. در این سال ها بسته به نیاز کاربران، از روش های مختلف فنی برای ارائه خدمات استفاده شده تا امروز که با در اختیار داشتن سرورهایی از بهترین دیتاسنترهای داخل کشور (پارس آنلاین، آسیاتک و افرانت) خدمات بسیار پایدار و باکیفیت هاستینگ را به کاربران خود ارائه می نماییم و با پشتوانه ای ارزشمند از پشتیبانی همه جانبه برای کاربران، همچنان میزبان و خدمت رسان علاقمندان به وبلاگ نویسی ارزشی، اسلامی و انقلابی خواهیم بود.

نگاه به آینده ...

مهم ترین ویژگی یاسین هاست این است که این مجموعه به هیچ عنوان یک شرکت تجاری نیست و بر خلاف دیگر سرویس دهندگان، هدف آن کسب سود نبوده، نیست و نخواهد بود؛ یاسین هاست همیشه در پی ارائه دامنه و هاست اقتصادی، به فعالیت های فرهنگی، مذهبی، آموزشی و خیریه است و سعی داریم با افزایش تعداد مشترکان و کاربران، روز به روز هزینه های نگهداری سرورها را بین افراد بیشتری سرشکن کنیم تا منافع این مشارکت خیرخواهانه به همه ی کاربران برسد که تا امروز در این زمینه موفقیت های خوبی حاصل شده است.

یاسین هاست با ارائه خدمات راه اندازی و پشتیبانی دامنه و هاستینگ، سعی دارد با پشتیبانی کارآمد و همراه، حتی در زمینه هایی که دیگر سرویس دهندگان مشتریان خود را تنها می گذارند، همراه کاربران و اعضای راز دل بوده و با این همراهی، راه اندازی و مدیریت وب سایت را برای کاربران مبتدی ممکن کرده و مشکلات کاربران حرفه ای را کاهش دهد. در همین راستا، سعی کرده ایم کاربران را از ساخت اکانت در وب سات های متعدد و گوناگون بی نیاز کرده و تمام خدمات هاست و دامنه را از یک پنل متمرکز به نام « ناحیه کاربری یاسین هاست » ارائه نماییم.
افتخار ماست که بتوانیم در حد توان، راه را برای دیده شدن فعالیت های فرهنگی، مذهبی و انقلابی هموار کنیم و با ارائه خدمات سفارشی یا کد تخفیف خدمات میزبانی، در فعالیت های خیرشان سهیم باشیم.

اسکرول