نزدیک به یک سال قبل، با تغییر تعرفه های شرکت CPanel تمام سرویس های مبتنی بر این پنل دستخوش تغییراتی شد که مهم ترین آن ها ایجاد شرایطی بود که کاربران بتوانند از تعرفه های با حجم بالاتر استفاده نمایند و چند وب سایت با دامنه های متفاوت را در یک هاست قرار دهند. پس از آن وقوع نوسانات ارزی در ماه های گذشته باعث افزایش قیمت های هاستینگ که وابستگی شدیدی به نرخ ارز دارد شد. نتیجه این شد که هم تعرفه های کم حجم و ارزان از خدمات هاستینگ ها حذف شد و هم تعرفه های حجم بالاتر افزایش قیمت شدیدی را تجربه کردند.

با وجودی که بسیاری از هاستینگ ها تا 50 درصد افزایش قیمت را اعمال کردند، سعی یاسین هاست بر این بود که حداقل افزایش را داشته باشد که به لطف خدا و مساعدت دیتاسنتر در ارائه تخفیف موجب شد افزایش قیمت های ما در کمترین میزان اعمال گردد. ضمن اینکه بر خلاف دیگر شرکت ها، تعرفه های کم حجم را نیز حفظ کرده و هاست لینوکس در تنوع گسترده با تعرفه های 2000MB ، 1000MB ، 750MB ، 500MB ، 250MB ، 100MB ارائه می گردد. ضمن اینکه امکان پرداخت به صورت ماهانه، شش ماهه و یک ساله و ارائه تخفیف به سایت های مذهبی و انقلابی، اختیار زیادی در مدیریت اقتصادی هاست در اختیار کاربران قرار داده است.

ان شاالله که توانسته باشیم قدمی در جهت پشتیبانی از وب سایت های انقلابی و اسلامی میهن عزیزمان برداشته باشیم. نظرات شما راهگشای ارتقای یاسین هاست خواهد بود.۱۳۹۹/۱۰/۲۸

« بازگشت