مرکز آموزش

نصب و فعال سازی آنتی ویروس ESET  پرینت این مقاله

پس از دریافت کد لایسنس، مراحل زیر را انجام دهید:

۱- آنتی ویروس ESET Internet Security را از سایت رسمی ESET دانلود کنید. ( لینک دانلود )
راهنمای نصب آنتی ویروسجهت انتخاب نسخه سیستم عامل و دانلود کامل فایل نصب، توصیه می شود از گزینه ی Advanced Download در قسمت پایین سمت راست صفحه استفاده کنید تا گزینه های انتخاب نسخه ویندوز را مطابق شکل زیر مشاهده نمایید.

راهنمای نصب آنتی ویروس

۲- پس از اجرای فایل دانلود شده و اتمام مراحل نصب، پنجره ای باز می شود که کد لابسنس را در آن وارد می کنید. در این مرحله باید به اینترنت وصل باشید تا اعتبار سنجی کد از طریق سایت ESET انجام شود. گاهی به دلیل قطع ارتباط با سرور ممکن است این کار در اولین درخواست انجام نشود و نیاز باشد دوباره روی دکمه ی تأیید بزنید.

۳- آنتی ویروس شما پس از تأیید لایسنس، از طریق سرور اصلی و رسمی ESET به روز رسانی می شود  و برای اولین بار به صورت خودکار رایانه شما را اسکن می کند.


*  توجه داشته باشید که آنتی ویروس شما نسخه کامل است و شامل فایروال نیز می باشد. ممکن است در بعضی موارد، وجود فایروال روی ارتباطات جاری شما تأثیر داشته باشد که با مراجعه به قسمت تنظیمات فایروال می توانید دسترسی های شبکه ای را تنظیم نمایید.

 

مهم

با توجه به اینکه لایسنس ها پس از فعال سازی در اختیار شما قرار می گیرد، قابلیت نگهداری ندارد و زمان اعتبار آن آغاز شده است.

ضمنا به دلیل فعال سازی عمده توسط نمایندگی ESET، اعتبار کدها چند روز پیش از روز خرید باشد.

آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟

مقالات مربوطه

روش دریافت لایسنس خریداری شده
لایسنس های خریداری شده، حداکثر پس از یک روز کاری از زمان ثبت درخواست شما، صادر می گردد.با توجه به...